Zakres pomocy

W swojej pracy zajmuję się psychoterapią indywidualną, par, dzieci i młodzieży

Psychoterapia indywidualna

Odczuwasz niepokój, brak pewności siebie oraz narastający stres? To tematy, o których możemy wspólnie porozmawiać w zaciszu mojego gabinetu. Najlepszą formą pomocy, którą mogę zaproponować, jest psychoterapia indywidualna. W jej ramach pomogę Ci zrozumieć przyczynę problemu i znaleźć sposób na jego rozwiązanie.

Psychoterapia par

Brak porozumienia dwóch osób w związku małżeńskim lub partnerskim może doprowadzić do jego rozpadu. Jeśli jesteście zainteresowani poprawą waszych relacji, to zapraszam na spotkanie. Psychoterapia par pomoże Wam poprawić komunikację i nauczy uważności. Dzięki tym umiejętnościom będziecie mogli żyć w zgodzie.

Psychoterapia rodzin

Rodzina to złożony system zachowań i wartości osób ją tworzących. Dlatego w sytuacji, gdy jeden z domowników ma kłopoty, to zakłócają one sposób myślenia i zachowania pozostałych. Wówczas z pomocą przychodzi psychoterapia rodzin. W trakcie sesji słucham i obserwuję wszystkich uczestników. Wspólnymi siłami wypracowujemy ścieżkę gwarantującą porozumienie i znalezienie sposobu na wyjście z opresji.

Psychoterapia dzieci i młodzieży

Otoczenie, w którym funkcjonują najmłodsi oraz nastolatki jest źródłem wielu emocji. Siła i jakość tych bodźców ma wpływ na ich uczucia i zachowanie. Zmiany osobowości są powodem, dla którego warto udać się do specjalisty. Skutecznego wsparcia udziela psychoterapia dzieci i młodzieży, którą zajmuję się od wielu lat.

Pomoc psychologiczna

Żyjemy w świecie, który stawia coraz wyższe wymagania człowiekowi. Jednostka nie jest w stanie nadążyć za nimi w pełni, co może przyczynić się do narastania frustracji i depresji. Wtedy niezbędna jest pomoc psychologiczna. Pozwala ona Klientowi na odzyskanie wiary w siebie i spokoju w życiu codziennym.

„Magia świata każdego człowieka jest wyjątkowa, tak jak odcisk palca. Nie ma dwóch takich samych osób. Nie ma dwóch osób, które tak samo rozumiałoby jedno zdanie. Dlatego pracując z ludźmi nie próbuj dopasowywać ich do Twojego pomysłu na to, jacy powinniśmy być”
M.H. Erickson